Kaf-Art jest sklepem firmowym Wytwórni Kafli w Stalowej Woli – rodzinnej firmy, która od 1982 roku zajmuje się produkcją kafli i ceramicznych elementów ozdobnych.

Dzięki zachowaniu ręcznych technik produkcji i zdobienia kafli, proponowane przez nas produkty są niepowtarzalne, nadając wnętrzu wyjątkowego charakteru.

Oferujemy kilkaset wzorów elementów ceramicznych oraz bardzo szerokie możliwości zdobnicze: od zdobienia farbami naszkliwnymi, złotem, platyną, przez reliefowanie, wtapianie szkła i metalu po rzeźbę.

Dzięki zachowaniu ręcznych technik produkcji i zdobienia kafli, proponowane przez nas produkty są niepowtarzalne, nadając wnętrzu wyjątkowego charakteru. W latach 1993 – 2004 na wszystkie wzory produkowanych kafli otrzymano atesty wyrobów rękodzieła artystycznego Krajowej Komisji Artystycznej i Etnograficznej Fundacji „Cepelia”.

Nasz sklep oferuje sprzedaż wszystkich produktów wytwarzanych przez Wytwórnię Kafli. Do zapoznania się z pełnym portfolio zapraszamy do Galerii.

Kafle mogą zostać pomalowane i ozdobione według Twojego własnego projektu – może być to portret bliskiej Ci osoby, ulubiony widok z wakacji, pamiątka z ważnego dla Ciebie wydarzenia. Taki obraz na kaflu może być świetnym elementem ozdobnym w Twoim domu bądź idealnym prezentem dla bliskich.

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług.